Щодо надання уточнень

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Olga, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

прошу надати уточнення до листа вих №82 від 23.12.2020р. про надання інформації на запит щодо здійснення охорони комунального закладу середнья загальноосвітня школа #5 імені Галини Романової міста Кам'янське Дніпропетровської області, а саме:
- чи зверталося керівництво середньої загальноосвітньої школи #5 імені Галини Романової міста Кам'янське Дніпропетровської області до профільного департаменту міської ради з приводу бюджетного фінансування додаткових охоронних послуг?

До того ж слід зазначити що п.3 вих №82 від 23.12.2020р. листа від керівника СЗШ #5 імені Галини Романової (https://dostup.pravda.com.ua/request/inf...) зазначено: «Заклад не є розпорядником інформації щодо складу батьківського комітету». Однак , згідно вимог чинного законодавства легалізація батьківського комітету є обов’язковою і здійснюється після надання протоколу батьківських зборів директора закладу про його заснування та шляхом видання відповідного наказу по закладу.
Метою діяльності батьківського комітету школи є захист законних інтересів дітей в органах громадського самоврядування школи, у відповідних державних органах, а також надання допомоги педагогічному колективу в реалізації завдань загальної середньої освіти. До складу комітету мав входитити заступник керівника загальноосвітньої установи з виховної роботи, а рішення організації мали рекомендаційний характер. Заклад на підставі Примірного положення про батьківські комітети (ради) загальноосвітніх навчальних закладів розробляє
власне положення про батьківські комітети з урахуванням специфіки діяльності свого закладу та вимог до статутних документів.
У ст.9 ЗУ "Про громадські об`єднання" ( чинний) зазначено: "Громадське об’єднання, яке має намір здійснювати діяльність із статусом юридичної особи або без такого статусу, підлягає державній реєстрації в порядку, визначеному ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", протягом 60 днів з дня проведення установчих зборів. У разі неподання (не надсилання) документів для реєстрації громадського об’єднання протягом 60 днів з дня утворення таке громадське об’єднання не вважається утвореним. Дії від імені незареєстрованого громадського об’єднання, крім дій, пов’язаних з реєстрацією такого об’єднання, забороняються".

З повагою,

Olga

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]