Щодо надання роз'яснень

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прямої заборони фізособам-підприємцям працювати у виборчих комісіях ч. 3 ст. 34 Виборчого кодексу України не містить. Проте на них поширюються загальні вимоги — ФОП не має бути: кандидатом на виборах, довіреною особою кандидата, представником у виборчих комісіях, уповноваженою особою (представником) партій (організацій партій), офіційним спостерігачем. Якщо всі ці умови виконані, то ФОП може бути членом виборчої комісії (в тому числі і на платній основі).

У зв'язку з цим виникає питання як оплачувати працю ФОП у виборчій комісії? Адже дохід ФОП не являється його заробітною платою за основним місцем роботи, тому що ФОП — це суб'єкт господарювання. Тому на виконання ч. 3 ст. 212 Виборчого кодексу України довідки про заробітну плату з основного місця роботи він не надасть. Чи правомірно в такому випадку здійснювати оплату його праці у виборчій комісії не менше за розмір мінімальної заробітної плати, встановлений на день нарахування такої плати?

З повагою,

Людмила

Від: Поштова скринька ЦВК
Центральна виборча комісія


Attachment Xerox Scan 23092020135557.pdf
2.0M Завантажити відповідь


Посилання