Щодо надання роз'яснень

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Особа працює на повну ставку в БЮДЖЕТНІЙ установі, також у цій же установі вона обіймає 0,5 ставки на посаді по внутрішньому сумісництву. Просимо надати відповідь чи можна такій особі на період перебування у щорічній основній відпустці за обома посадами влаштуватися на роботу за строковим трудовим договором до фізичної особи-підприємця?
Дозволені 0,5 ставки для сумісництва (п. 2 постанови КМУ «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 03.04.1993 р. № 245 (далі — постанова № 245)) працівником уже зайняті в бюджетній установі. А дана вимога відповідно до п. 1 постанови № 245 розповсюджується на роботи в інших підприємствах, установах, організаціях або у громадян. При цьому немає поблажок на період перебування у щорічних основних відпустках. Адже в цей період працівник продовжує перебувати в трудових відносинах з установою.

З повагою,

Людмила