Щодо надання роз’яснень

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до п.п. «г» п.п. 1 п. 2 постанови КМУ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 р. № 268 (далі — постанова № 268) спеціалістам і службовцям (крім заступників керівників органів виконавчої влади, прокуратури, судів та інших органів, керівників структурних підрозділів та їх заступників) встановлюється доплата за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників таких самих категорій персоналу (у разі відсутності внаслідок тимчасової непрацездатності, перебування у відпустці без збереження заробітної плати, у відпустці у зв’язку з вагітністю і пологами, у частково оплачуваній відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку чи у відпустці без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною у медичному висновку, але не більше ніж до досягнення дитиною шестирічного віку) — до 50 % посадового окладу за основною роботою з використанням для цього до 50 % посадового окладу відсутнього працівника.
В п.п. «г» п.п. 1 п. 2 постанови № 268 наведено перелік причин відсутності працівника, при виконанні обов’язків якого іншому працівникові виплачується доплата у розмірі до 50 % посадового окладу: тимчасова непрацездатність; відпустка без збереження заробітної плати; відпустка у зв’язку з вагітністю і пологами; частково оплачувана відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку; відпустка без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною у медичному висновку, але не більше ніж до досягнення дитиною шестирічного віку. У цьому переліку не зазначено період перебування працівника у щорічній відпустці (основній, додатковій).
Чи можна встановлювати спеціалістам та службовцям ОМС відповідно до п.п. «г» п.п. 1 п. 2 постанови № 268 доплату за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників таких самих категорій персоналу за виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника такої самої категорій персоналу у зв’язку з його перебуванням у щорічній відпустці (основній, додатковій)?

З повагою,

Гавриш Петро Якович

zvorot_zv, Міністерство економіки

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України отримало Ваш електронний лист та повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Зазначений лист містить прохання про надання роз’яснення, що потребує створення нового документу, тому відповідь не може бути надана відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”.
Ураховуючи зазначене, Міністерство розгляне Ваш лист відповідно до вимог ЗУ «Про звернення громадян».

З повагою
Відділ доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян

показати цитоване

Юлія Кручініна, Міністерство економіки

1 Attachment