Щодо надання роз’яснень

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Посадовим особам, які мають стаж служби в органах місцевого самоврядування понад 10 років, надається додаткова оплачувана відпустка тривалістю до 15 календарних днів. Порядок і умови надання додаткових оплачуваних відпусток встановлюються Кабінетом Міністрів України.
До стажу служби в органах місцевого самоврядування зараховується період роботи на посадах, на які поширюється дія цього Закону, а також на посадах і в органах, час роботи в яких зараховується до стажу державної служби.
Чи зараховується до стажу службу в органах місцевого самоврядування період перебування посадової особи у соціальній відпустці для догляду за дитиною, до досягнення нею 3-х (6-ти) років у повному обсязі?
Чи дійсно посадова особа не має право на додаткову відпустку за стаж служби в органах місцевого самоврядування під час перебування у соціальній відпустці для догляду за дитиною, до досягнення нею 3-х (6-ти) років, якщо в цей момент стаж її служби досягнув 10 років?
Чи дійсно посадова особа органу місцевого самоврядування може скористатися правом на додаткову відпустку за стаж служби в органах місцевого самоврядування після досягнення відповідного стажу служби в ОМС у рік виходу із соціальної відпустки, після того як посадова особа приступила до виконання своїх посадових обовязків?

З повагою,

Гавриш Петро Якович

zvorot_zv, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України отримало Ваш електронний лист та повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Зазначений лист містить прохання про надання роз’яснення законодавства, що потребує створення нового документу, тому відповідь Вам буде надано у термін, визначений Законом України “Про звернення громадян”.

З повагою
Відділ доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян

show quoted sections