Щодо надання роз’яснень

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Як оплачувати працю керівників гуртків, які працюють за сумісництвом, в період карантину? Оскільки згідно абзацу 2 пункту 90 Інструкції № 102 їх зарплата встановлюється виходячи з фактичної кількості годин занять з гуртківцями та годинної ставки, визначеної шляхом ділення місячної ставки зарплати на 76,2 години, то, якщо на період карантину керівникам гуртків, які працюють за сумісництвом, є можливість здійснювати свою роботу дистанційно (можливо, можна вести гурток онлайн), тоді оплата їх праці буде здійснюватися за абз. 2 п. 90 Інструкції № 102? Якщо y закладі освіти запроваджено простій, і для керівників гуртків роботи не має, керівнику гуртка, який працює за сумісництвом, простій оплачуєте як 2/3 тарифної ставки, які потрібно рахувати як 2/3 від добутку годин за тарифікацією та годинної ставки?

З повагою,

Гавриш Петро Якович

Доброго дня!

У разі ненадання або надання неповної інформації, ви оскаржуватимете бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Гавриш Петро Якович

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

 

 

 

̳

 

:

[1][email address]

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]