Щодо надання роз’яснень

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Частиною п'ятою статті 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" передбачено надання посадовим особам місцевого самоврядування щорічної відпустки з виплатою допомоги для оздоровлення у розмірі посадового окладу.
Водночас частиною третьою статті 21 цього Закону умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування визначаються Кабінетом Міністрів України.
Умови оплати праці посадових осіб органів місцевого самоврядування визначаються згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. N 268.
Згідно з підпунктом 3 пункту 2 постанови КМУ від 09.03.2006 р. № 268 керівникам органів надано право за наявності коштів надавати працівникам допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника.
Це одна й та сама допомога, виплата якої залежно від наявного фонду оплати праці здійснюється у розмірі:
— посадового окладу — обов'язково, тобто мімімальний розмір допомоги,
— а в розмірі середньомісячної зарплати — максимальний розмір допомоги, здійснюється, якщо вистачає фонду оплати праці?
Чи це дві різні допомоги, виплата одрнієї відповідно до ч. 5 ст. 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" у розмірі посадового окладу є обов’язково, а друга допомога на здоровлення відповідно до п.п. 3 п. 2 постанови КМУ від 09.03.2006 р. № 268 виплачується за наявності фонду оплати праці у розмірі не більше середньомісячної зарплати працівника?

З повагою,

Гавриш Петро Якович

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

zagal, Національне агентство України з питань державної служби