Щодо надання роз’яснень

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Чи потрібно за педагогічними працівниками на період простою, оголошеного в закладах освіти на виконання норм постанови КМУ від 11.03.2020 р. 211 зберігати середню зарплату відповідно до абз. 3 ст. 113 Кодексу законів про працю України, як за час,коли виникла виробнича ситуація, небезпечна для життя чи здоров'я працівника чи людей, що його оточують, що виникла не з його вини? Можливо тут діє норма абз. 1 ст. 113 Кодексу законів про працю України, щодо збереження за період простою за працівниками зарплати,не не нижче 2/3 тарифної ставки ( окладу)?
2. Чи зберігається за педагогічними працівниками,які працюють на умовах сумісництва, за період оголошеного в закладі освіти простою,відповідно до ст. 113 Кодексу законів про працю України, середній заробіток?
В листі МОН від 23.03.2020 р. 1/9-173 зазначено,що збереження середнього заробітку, яке гарантоване відповідно до ст. 113 Кодексу законів про працю України , за час простою здійснюється лише за основним місцем роботи працівника.
Чи педагогічному працівнику,який працює в закладі освіти за сумісництвом, на період простою виплачується зарплата, встановлена при тарифікації?

З повагою,

Гавриш Петро Якович

Zvernennia, Міністерство економіки

Шановний заявнику!

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України отримало Ваш електронний лист та повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Зазначений лист містить прохання про надання роз’яснення законодавства, що потребує створення нового документу, тому відповідь Вам буде надано у термін, визначений Законом України “Про звернення громадян”.

З повагою
Відділ доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян

показати цитоване