Щодо надання роз’яснень

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Як слід визначати посадові оклади головного бухгалтера та заступників директора дитячо-юнацької спортивної школи з 1 січня 2020 року: від посадового окладу директора дитячо-юнацької спортивної школи, визначеного за відповідною схемою тарифних розрядів чи від посадового окладу директора дитячо-юнацької спортивної школи, підвищеного на додаткові коефіцієнти, встановлені відповідно до постанови КМУ «Деякі питання оплати праці працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл» від 14.08.2019 № 755?

З повагою,

Петро

Доброго дня!

Прошу відповісти на мій запит. У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана
З повагою,

Петро

Наталія залишив(-ла) коментар ()

Це питання дійсно цікавить працівників ДЮСШ.В журналі "Бюджетна бухгалтерія" "№ 5 за 2020 р надано роз"яснення, проте з нього виходить ,що навіть заступнику директора з НТР не застосовують коефіцієнт! Як таке можливо ?! Інструктору-методисту застосовують , а заступнику ні ! В 755 Постанові чітко прописано "Керівних працівників", а це й заступники, й головні бухгалтери!

Link to this