Щодо надання публічної інформації

Галанджовська Іванна

Доброго дня!

Додатоком 5 до Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань визначено Перелік продуктів харчування, виробів і речовин, які засуджені можуть отримувати в посилках (передачах), купувати в крамницях установ виконання покарань та зберігати при собі, у розділі ll якого дозволено зокрема:
планшетний комп’ютер без можливості апаратної підтримки будь-яких видів SIM-карт;
портативний спеціалізований технічний пристрій з відповідним програмним забезпеченням для доступу до Інтернету та відправлення онлайн-звернень.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Що таке портативний спеціалізований технічний пристрій з відповідним програмним забезпеченням?
2. Які технічні характеристики, окрім відсутності аператної підтримки будь-яких сім-карт,повинен мати планшетний комп'ютер дозволений засудженому для користування та зберігання при собі?
3. У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника - Міністерства юстиції України відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Галанджовська Іванна

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]