Щодо надання копій документів

Катерина Куркан

Доброго дня!
Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом (стаття 1 Закону).
Отже, ключовими ознаками публічної інформації є те, що розпорядники інформації отримали або створили її під час виконання своїх обов'язків – або просто володіють нею; також вона повинна бути відображена та задокументована.
Звертаю увагу МОЗу та пана Лісовського В.Б. та його близької подруги та вірної колеги пані Долі Ю.М., що звіти про виконання фінансових планів державними підприємствами, що належать до сфери управління МОЗ за 1 та 2 квартал у 2019 році, є задокументованою інформацією якою володіє МОЗ.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
копії звітів про виконання фінансового плану усіх державних підприємств, що належать до сфери управління МОЗ за 1 та 2 квартал у 2019 році.

З повагою,

Катерина Куркан