Щодо надання інформації про встановлення та використання відео нагляду в кімнатах тривалого побачення

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Галанджовська Іванна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Галанджовська Іванна

Доброго дня!

Нещодавно Міністр юстиції в прямому ефірі у Фейзбук повідомив та запевнив, що ним невидавалося наказу про встановлення та використання аудіо- відео- та іншої апаратури у кімнатах тривалого побачення з засудженими.
Про те перебуваючи (неодноразово з 2018 року) на тривалому побаченні зі своїм чоловіком у кімнаті такого побачення для засуджених до довічного позбавлення волі в ДУ "Городищенська виправна колоія (√96)" встановлена відеокамера й ведеться відеоспостереження в ній. Адміністрація колонії повідомляє що відеоспостереження в такій кімнаті встановлено і ведеться згідно відповідного наказу Мін'юсту.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи передбачено чинним законнодавством встановлення і використання в кімнаті тривалого побачення для проведення засудженим до довічного позбавлення волі, аудіо- відео- та іншої аудіо-електроної апаратури?

2. Чи видавалися накази Міністерством юстиції Украни про встановлення і викоистання в кімнаті тривалих побачень для засуджених до довічного позбавлення волі, аудіо-, відео-, та іншої аудіо-електроної апаратури?

3. У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника - Міністерсва юстиції України відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Галанджовська Іванна

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Міністерство юстиції України

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]