Щодо надання інформації про джерела фінансування Проекту «Відновлення гідрологічного режиму та санітарного стану старого русла річки Оріль ... (капітальний ремонт)»

Льовкіна Вікторія Георгіївна

Громадська організація «ШУЛЬГІВСЬКА ГРОМАДА»
51810, Дніпропетровська обл., Петриківського р-н, с. Шульгівка

вих. № 18-12/19 від 23.12.2019 р.

Щодо надання інформації про джерела фінансування Проекту «Відновлення гідрологічного режиму та санітарного стану старого русла річки Оріль на території Царичансь-кого та Петриківського районів Дніпропетровської області (капітальний ремонт)»

Голові Дніпропетровської обласної ради Олійник С.В.
49004, пр. Олександра Поля, 2, м. Дніпро
Шановний Святослав Васильович!

До Вас звертається керівництво ГО «Шульгівська громада».
Керуючись ст. 34, 140,143 Конституції України, ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 3, 4, 5, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", ст. 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України "Про інформацію", просимо Вас надати наступну інформацію:

1. Надати інформацію про джерела фінансування Проекту «Відновлення гідрологічного режиму та санітарного стану старого русла річки Оріль на території Царичанського та Петриківського районів Дніпропетровської області (капітальний ремонт)», що замовлено Регіональним офісом водних ресурсів у Дніпропетровській області, (повідомити чи фінансується цей проект з коштів обласного фонду охорони природного середовища, згідно якої саме обласної цільової програми тощо);
2. Надати інформацію/належним чином завірені копії рішень, якими підтверджується цільове призначення, спрямування та виділення (в т.ч. призупинення фінансування, якщо таке має місце) коштів на розробку і впровадження Проекту «Відновлення гідрологічного режиму та санітарного стану старого русла річки Оріль на території Царичанського та Петриківського районів Дніпропетровської області (капітальний ремонт)».

Прошу Вас у встановлений законом термін надати письмову відповідь по кожному пункту окремо та надіслати копії документів на адресу: ГО «Шульгівська громада», вул. Калинова, 70, с. Шульгівка, Петриківського р-ну, Дніпропетровської обл., 51810 та електронну адресу [email address]

У разі якщо обсяг запитуваної інформації перевищує 10 стор. або має незручний формат для копіювання надати можливість ознайомитися з ним у приміщенні Дніпропетровської ОДА з можливістю копіювання/фотографування.

У разі виникнення питань пропонуємо звертатися до Голови ГО «Шульгівська громада» за телефоном (096) 3308546 – Льовкіна Вікторія Георгіївна.

З повагою,
Голова ГО «Шульгівська громада»: Льовкіна В.Г.