Щодо надання інформації. Повторно!

Володимир Семенков

Доброго дня!
Я отримав відповідь на свій запит щодо діяльності високоповажного і шановного пана Лісовського В.Б., який вважається основним ідеологом медичної реформи. На цього пана крім обов'язку визначати вектори державної політики також покладений такий незначний недостойний його обов'язок як затвердження фінансових планів державних підприємств МОЗу, опрацювання фінансової звітності, орацювання поточної кореспонденції МОЗу, підготовка проектів нормативно-правових актів. Так я з наявної у відкритих джерелах інформації ми виявили, що у 2018-2019 роках затверджено лише декілька фінансових планів, також не можна побачити наказів чи інших актів підготовлених паном Лісовським В. У зв'язку з цим я звернувся з запитом до МОЗу та з проханням надати інформацію чим же все ж таки займається пан Лісовський В. на робочому місці.
Сьогодні я отримав відповідь від Я. Ярошовця яка мене вразила.
По-перше, пан Лісовський В., вміє писати листи та накази які не задокументовані, не створені в процесі діяльності МОЗу і їх неможливо порахувати. Що це за листи пише пан Лісовський В.Б., незрозуміло. І які накази пише Лісовський В., що не створюються в процесі діялності МОЗу. Також майже половину запитуваної інформації мені не надали.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
які конкретно, та з яких питань не задокументовані, не створені в процесі діяльності МОЗу листи та накази були підготовлені Лісовським В. у вересні-жовтні 2019;
чи знає безпосередній керівник Лісовського В., що він пише такі листи та накази;
надати копію посадової інструкції Лісовського В.Б.;

З повагою,

Володимир Семенков