Щодо надання інформації

Юлія Сидоренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи).

На офіційному сайті ДФС за адресою http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/37... повідомлено:

«Загалом за час існування спецпідрозділу впродовж 2015-2018 років з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 544 млн гривень. Складено 5 тис. адміністративних протоколів щодо фактів порушення порядку переміщення товарів та здійснення господарської діяльності у зоні проведення АТО та ООС. Протягом звітного періоду за матеріалами спецпідрозділу податкової міліції розпочато 305 кримінальних проваджень. Упереджено переміщення готівки через лінію розмежування на суми 1,6 млн доларів США та 147,4 млн гривень.»

Прошу надати зазначену інформацію із розподілом окремо за кожною з 13-ти ротацій «Фантому» (із зазначенням їх строків) або окремо за 2015, 2016, 2017 та 2018 рр., щоб мати можливість оцінити дієвість блокади непідконтрольних територій.

Заздалегідь вдячна!

З повагою,
Юлія Сидоренко

Державна фіскальна служба України

1 Attachment

Фантом Луганськ,

1 Attachment

--
З повагою!
Управління оперативного забезпечення
на окремих територіях зон АТО
ГУ ДФС у Луганській області
(спецпідрозділ «Фантом»)

lg.zvernennya, Державна фіскальна служба України

1 Attachment