Щодо надання інформації

Юлія Сидоренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Надходження податків і зборів (за основними кодами бюджетної класифікації) та єдиного соціального внеску за видами економічної діяльності в Донецькій області за 2011-2020 рр.

Надходження податків і зборів (за основними кодами бюджетної класифікації) та єдиного соціального внеску за видами економічної діяльності в Луганській області за 2011-2020 рр.

Надходження податків і зборів (за основними кодами бюджетної класифікації) та єдиного соціального внеску за видами економічної діяльності в Херсонській області за 2011-2020 рр.

Заздалегідь вдячна!

З повагою,
Юлія Сидоренко

zv_zpi_dps, Державна податкова служба України

2 Attachments

Юлія Сидоренко

Доброго дня!

Дякую за надану інформацію, втім маю обґрунтовані підозри щодо некоректності надісланих даних по Донецькій області. Згідно надісланих даних, податкові надходження Донецької області до зведеного бюджету України впродовж 2018-2020 рр. залишалися практично незмінними. Більше того, у 2020 р. вони начебто навіть зменшилися і склали 23 050 871,7 тис. грн (сторінка 3).

Водночас у річному звіті за 2020 р. Головне управління ДПС у Донецькій області звітує про збір 31 868,1 млн грн надходжень до зведеного бюджету.

Навіть врахувавши відшкодування ПДВ, різниця у надісланих Вами даних та публічних даних ГУ ДПС близько як на чверть є більш ніж відчутною! Тож прошу Вас перевірити достовірність надісланих Вами даних або надати пояснення такої суттєвої розбіжності. Заздалегідь дуже вдячна!

З повагою, Юлія Сидоренко