Щодо надання інформації

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1. На підставі чого було розроблено зміни до містобудівної документації в частині зміни типу призначення з території садибної забудови на територію багатоквартирної забудови по проспекту Гагаріна-вул.Ласточкіна-вул. Армійська (2,5га) ?

2. Яка документація була розроблена, щодо зміни типу призначення з території садибної забудови на територію багатоквартирної забудови по проспекту Гагаріна-вул.Ласточкіна-вул. Армійська (2,5га)?

3. Чи відбувались громадські слухання щодо зміни типу призначення з території садибної забудови на територію багатоквартирної забудови по проспекту Гагаріна-вул.Ласточкіна-вул. Армійська (2,5га), якщо так то коли і які їх результати?

4. Ким та коли було прийнято рішення відносно зміни типу призначення з території садибної забудови на територію багатоквартирної забудови по проспекту Гагаріна-вул.Ласточкіна-вул. Армійська (2,5га)?

З повагою,

Грунт Юлія

archplan, Дніпровська міська рада

1 Attachment

Відповідь на запит від 05.05.2021 №37/1360