Щодо надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи може голова селищної (сільської) ради бути призначеним уповноваженою особою з проведення закупівель зі встановленням доплати за виконання обов’язків уповноваеної особи?
Чи може директор або головний бухгалтер бюджетної установи бути призначеним уповноваженою особою з проведення закупівель зі встановленням доплати за виконання обов’язків уповноваеної особи?
Вважається, що здійснення додаткової роботи з організації та проведення закупівель на умовах покладання додаткових обов’язків УО не вважається виконанням іншої оплачуваної діяльності, забороненої керівним працівникам бюджетних установ відповідно до постанови № 245 та Положення № 43 та в розумінні Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р. № 1700-VII, адже працівник не обіймає іншу посаду на умовах сумісництва або суміщення.

З повагою,

Гавриш Петро Якович

Доброго дня!

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Гавриш Петро Якович

Національне агентство з питань запобігання корупції

Доброго дня!
Запитувана Вами інформація стосується надання роз’яснень з питань застосування актів законодавства, тобто за своїм змістом є зверненням. Прохання оформити відповідно до вимог ст. 5 Закону України «Про звернення громадян». Стаття 5. Вимоги до звернення: У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено назву установи, до якої звертається громадянин електронну або поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається. Листи, які надходять через офіційну електронну адресу направляються (прикріпленим файлом) з підписом у сканованому вигляді

показати цитоване