Щодо надання інформації

Доброго дня!

В місті Київ в 9-ти поверховому будинку за адресою Курчатова Академіка 9/21, зданому в експлуатацію в 1974 року, друга парадна на 36 квартир, облаштовано 1 ліфт - пасажирський. Цьому ліфту, як і дому, вже 46 років. У під'їзді живе близько 100 осіб, в основному люди похилого віку, також багато молодих батьків. Станом на сьогодні мешканці вимушено користуються єдиним робочим ліфтом, який знаходиться в аварійному стані, та іноді виходить з ладу. Він в дуже поганому стані і не відповідає технічним умовам ДСТУ ISO 4190-1-2001 та вимогам до ліфтів 1974 році - "Правила устройства и безопасной эксплуатации лифтов, утвержденные Госгортехнадзором СССР 26 января 1971 г". За чинним нормативам термін експлуатації пасажирського ліфта, розташованого в багатоквартирному будинку, не повинен перевищувати 25 років.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Які документи регламентують експлуатацію ліфта якщо вказаний термін добігає кінця (Зазначеним ліфтам уже 46 років! За цей час заміни ліфтового обладнання не проводилося. Таким чином в будинку знос ліфтового господарства становить 184%. Кожен раз, коли заходиш в цей ліфт, боїшся, що разом з ним зірвеш в безодню! У ліфтах відсутня функціональне з'єднання з єдиною диспетчерською службою, підтримуючої постійну двосторонню гучний зв'язок з кабіною ліфта для оперативного виклику ремонтної бригади в разі зупинки ліфта, тим самим забезпечуючи його безперебійну роботу і безпеку в експлуатації, не працююча система визначення наявності пасажирів у ліфті).

2) Яка відповідальність посадових осіб якщо будинок, перебуває в управлінні КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва», яка не прикладала зусиль для заміни ліфтів взагалі.

3) Яка мінімальна ширина входу до ліфту має бути в житлових будинках, якщо будинок за адресою Курчатова Академіка 9/21 в місті Київ зданий в експлуатацію в 1974 році. Якщо ширина проходу до ліфту на першому поверсі складає лише 65 см, а фактична ширина входу до ліфта на більшості поверхів будинку складає близько 56 см (у зв'язку із неповним відкриттям поверхових дверей ліфта). Важливим є також недотримання вимог ДСТУ ISO 4190-1-2001 що передбачає необхідність наявності в під'їзді ліфтів для перевезення в дитячих колясках.

З повагою,

Богдан Долінце

Державна служба України з питань праці

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]