Щодо надання інформації

Володимир Семенков

Доброго дня!
В листі-відповіді МОЗу від 30.10.2019 № 10-15/17/1531/ЗПІ-19/18435 на мій запит щодо листів і наказів підготовлених безпосередньо Лісовським В.Б. зазначено, що у вересні-жовтні 2019 року підготовлені Лісовським В. листи та накази, що не задокументовані, не створені в процесі діяльності Міністерства та не можуть бути пораховані.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
інформацію про те як оцінюється діяльність Лісовського В. в МОЗі, на підставі яких критеріїв та показників;
так як у Лісовського В. відсутні задокументовані листи та накази чи передбачена форма усних наказів та листів, які як мені зрозуміло готує пан Лісовський В. Прошу надати інформацію де оголошуються ці накази та листи, де їх можна почути;
на якій підставі Лісовський В. створює незадокументовані листи та накази, що непов’язані з діяльністю МОЗу перебуваючи на робочому місці. Як це контролюється його керівником.

З повагою,

Володимир Семенков