Щодо надання електронних копій документів

Закон України «Про доступ до публічної інформації» не вимагає від розпорядників створювати інформацію, однак і не зводить публічну інформацію лише до тих даних, які містяться в єдиному документі. Досить часто надання відповіді на запит вимагає вибірки відомостей з різних документів чи реєстрів, що аж ніяк не може вважатись створенням нової інформації, адже вона вже була раніше зафіксована, хоч і на різних носіях.
Всі документи, які створюються або надходять до Вінницької рда підлягають подальшій реєстрації у автоматизованій системі діловодства, тобто сканується, присвоюється номер та зберігається у відповідному форматі електронного документа - І Є НАЯВНИМ У ЕЛЕКТРОННОМУ вигляді, інше суперечить інструкції з діловодства згідно постанови КМУ від 17 січня 2018 р. № 55.
Тобто, вами як розпорядником НАЯВНОЇ інформації має прямо виконуватись норма ЗУ "Про доступ до публічної інформації".
А тому, креючись статтями 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) в будь якому електронному форматі згідно автоматизованої бази даних Вінницької ОДА :
1.копії в будь яклму електронному форматі всіх документів, які були подані до Вінницької ОДА та слугували перереєстрації Релігійної громади Покров Пресвятої Богородиці села Вербовець Мурованокуриловецького району Могилів-Подільської єпархії УПЦ (юридична адреса: с. Вербовець Мурованокуриловецького району, вул. Кірова 18) до іншої конфесії;
2. Положення про структурний підрозділ, який здійснював дану перереєстрацію, посадову інструкцію особи, що здійснила перереєстрацію релігійної громади її П.І.Б. та займана посада;
3. Перелік документів, визначених законодавством, рішеннями чи розпорядженнями Вінниьцкої ОДА, які необхідно подати для перереєстрації релігійної громади від однієї конфесії до іншої!
Налогошую. що це не є зверненням а є інформаційним запитом у розумінні Закону України «Про доступ до публічної інформації»!
Окремо зазначаю,. що аналогічні запити вже подавалися до ОДА на території України та було отримано запитувані електронні копії документів, а тому відмова або ж ненадання запитуваної інформації буде в подальшому використано для подачі позову до суду.

З повагою,

Тарас

Управління у справах національностей та релігій, Вінницька обласна державна адміністрація

2 Attachments