Щодо наборів LEGO для першокласників

Любов Крута

Доброго дня!
Відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України (далі - МОН) та The LEGO Foundation цей благодійний фонд безоплатно забезпечить перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти ігровими наборами «LEGO Six Bricks» і «LEGOPlayBox».
Пунктом 3 наказу МОН від 17 травня 2018 року N 497 доручено Управлінню з питань державного майна та підприємств (Костенко О. І.) здійснити необхідні організаційні заходи, пов'язані з внесенням Міністерства до Єдиного реєстру отримувачів гуманітарної допомоги, визнанням вантажу ігрових наборів Six Bricks гуманітарною допомогою.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

чи визнано вантаж ігрових наборів «LEGO Six Bricks» і «LEGOPlayBox» гуманітарною допомогою?
якщо так, кого визначено набувачем і кого отримувачем такої гуманітарної допомоги?
якщо ні, чи планується до розгляду робочою групою питання визнання цього вантажу гуманітарною допомогою?

З повагою,

Любов Крута

Любов Крута

Доброго дня!
Запит щодо наборів LEGO для першокласників залишився без відповіді. Прошу у встановлені законодавством строки розглянути його і надати повну інформацію, що стосується реєстрації наборів LEGO як гуманітарної допомоги.
У разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність буде оскаржена відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

З повагою,

Любов Крута

Олег Саламаха,

1 Attachment