Щодо меж зон безпеки, прилеглих до району бойових дій у Донецькій і Луганській областях

Лебедь Михайло Олексндровч

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", прошу Вас надати мені:
1). перелік населених пунктів та інших територій, які знаходяться в межах прилеглих до району бойових дій у Донецькій і Луганській областях зон безпеки, визначених начальником Генерального штабу - Головнокомандувачем Збройних Сил України за поданням Командувача об’єднаних сил у відповідності до вимог Закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях".
2). копію підзаконного нормативно-правового акту про особливий порядок, що діє на території Донецької та Луганської областей з оголошенням початку проведення Операції об’єднаних сил (ООС), і про який згадується на офіційному веб-сайті Міністерства оборони України (www.mil.gov.ua/news/2018/04/28/osoblivij-poryadok-shho-bude-diyati-z-ogoloshennyam-pochatku-provedennya-operaczii-obednanih-sil-na-teritorii-doneczkoi-ta-luganskoi-oblastej).

Інформацію прошу Вас надіслати у письмовій формі або на адресу: 87515, м.Маріуполь, пр.Миру, 85, а/c № 102, або у електронній формі (скан-копію документу або гіперпосилання на нього) на електронну поштову скриньку сайту "Доступ до правди".

Прошу Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону "Про доступ до публічної інформації". Готовий відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк у разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, як це визначено у ч. 2 ст. 21 Закону "Про доступ до публічної інформації".

Нагадую, що згідно з ч. 2 ст. 1 Закону "Про доступ до публічної інформації", публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом. Згідно з ч. 2 ст. 19 Закону "Про доступ до публічної інформації", заявник має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Лебедь Михайло Олександрович,
член правління ГО "Правозахисна ініціатива"
04.07.2018

Олександр, Міністерство оборони України

1 Attachment