щодо меморандуму з Українською асоціацією тютюнових виробів «Укртютюн»

Миткалик Сергій

Доброго дня!

За інформацією офіційного веб-сайту ДФС України, в березні 2018 року в.о. Голови ДФС Мирослав Продан та генеральний директор Української асоціації виробників тютюнових виробів «Укртютюн» Валентина Хоменко підписали меморандум про співпрацю між ДФС та асоціацією (далі - Меморандум).

Меморандумом визначені дії, спрямовані на протидію незаконній торгівлі і незаконному переміщенню тютюнових виробів та обладнання, а також вирішення інших питань, спрямованих на захист прав, свобод та законних інтересів фізичних осіб, суб’єктів господарювання, інтересів держави.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надати інформацію про стан виконання вказаного Меморандуму.
2) Надати інформацію про підрозділ ДФС України, та/або уповноважену особу відповідальну за виконання вказаного Меморандуму.
3) Надати інформацію про кількість зустрічей, обговорень, робочих груп, засідань, або інших заходів було проведено за участі ДФС в рамках виконання вказаного Меморандуму.
5) Надати інформацію про кількість листів надісланих Українською асоціацією виробників тютюнових виробів «Укртютюн» до ДФС України.
4) Надати інформацію про заплановані найближчі заходи спрямовані на виконання вказаного Меморандуму.

З повагою,

Миткалик Сергій

Publicinfo, Державна фіскальна служба України

1 Attachment

Миткалик Сергій

Доброго дня!

За інформацією листа ДФС на мій запит про доступ до публічної інформації, з дати підписання Меморандуму в рамках Робочої групи до ДФС від асоціації "Укртютюн" офіційно надійшов 1 лист.

З огляду на викладене, прошу:

1) Надати копію вказаного листа (та додатки до нього).
2) Як можна взяти участь у засіданні Робочої групи, як запланована на вересень 2018 року.

З повагою,

Миткалик Сергій

Publicinfo, Державна фіскальна служба України

1 Attachment

Publicinfo, Державна фіскальна служба України

1 Attachment