Щодо Меморандуму між Центральною виборчою комісією та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини

Володимир БОГАТИР

Доброго дня!

24 січня підписано Меморандум про співпрацю між Центральною виборчою комісією та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

Офіційний документ підписали Голова Центральної виборчої комісії і Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Статтею 68 Конституції України передбачено, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації,—

ПРОШУ:

(1) Надати інформацію про цілі та мету підписання Меморандуму між державними органами діяльність яких врегульована Конституцією і законами України та що спричинило підписання такого документу.

(2) Надати інформацію які саме законодавчо закріплені повноваження реалізовувала Голова Центральної виборчої комісії підписуючи Меморандум про співпрацю між Центральною виборчою комісією та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

(3) Надати скан-копію Меморандум про співпрацю між Центральною виборчою комісією та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

З повагою,

Володимир БОГАТИР

Савчук М.Ю., Центральна виборча комісія

1 Attachment

Володимир БОГАТИР

Доброго дня!

Вельми вдячний Вам за надану відповідь № 21-17-474 від 30.01.2019 року.

В межах питань, що стали предметом поданого запиту та з метою уточнення, —

ПРОШУ:

(1) Надати інформацію які саме, законодавчо закріплені, повноваження реалізовувала Голова Центральної виборчої комісії підписуючи Меморандум про співпрацю між Центральною виборчою комісією та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

З повагою,

Володимир БОГАТИР

Савчук М.Ю., Центральна виборча комісія

1 Attachment