Щодо майна спільної власності - будівлі, розташованої за адресою : пл.Красна ,24(колишня 4) м.Кремінна.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!
Приймаючи до уваги інформацію ,надану у відповідях розпорядника вих. № 01.01-39/249 від 27.11.2017р., № 01.01-37/88 від 03.11.2017, № 01.01-39/111 від 12.06.2017,рішення 28 сесії Кремінської районної ради 7 скликання № № 28 / 15 від 30.01.2018 р.,рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради № 253 від 31.10.2017 р. , рішення 5 сесії Кремінської районної ради 5 скликання № 5/13 від 10.08.2006р., рішення 5 сесії Кремінської міської ради 23 скликання від 06.04.1999р, дані Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань,враховуючи процедуру передбачену ст.104-108 ЦК України,ст.56-59 ГК України, відповідно до вимог Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 №879, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 30.10.2014 № 1365/26142,,вимог Бюджетного кодексу України,в зв’язку з тим,що запитувана інформація/документи на офіційному сайті в публічному доступі відсутня, враховуючі, що запитувані інформація повинна бути в наявності у розпорядника і окремого створення не потребує, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копію відповіді Фонду Державного майна України та Регіонального відділення Фонду державного майна України по Луганській області на звернення Кремінської районної ради № 01.01.-37/81.
2.В якому стані на теперішній час знаходиться оформлення документів на право власності на будівлю площа Красна ,24 м.Кремінна (колишня адреса площа Красна ,4 м.Кремінна),враховуючи зміну поштової адреси,та надати копії відповідних підтверджуючих документів.
3.Враховуючи створення на території Кремінського району Красноріченської об’єднанної територіальної громади,в результаті чого відбулася зміна спільних власників об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ та міста Кремінського району - нежитлової будівлі за адресою площа Красна 24,міста Кремінна (колишня площа Красна 4,міста Кремінна),та враховуючи зміну поштової адреси- надати інформацію,яким чином відповідно до законодавства України було врегульовано питання зміни спільних власників об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ та міста Кремінського району - нежитлової будівлі за адресою площа Красна 24,міста Кремінна (колишня площа Красна 4,міста Кремінна),та надати копії відповідних рішень/документів.
4.Враховуючи,що в зв’язку зі зміною спільних власників об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ та міста Кремінського району та зміною поштової адреси об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ та міста Кремінського району - нежитлової будівлі за адресою площа Красна 4,міста Кремінна на поштову адресу площа Красна 24,міста Кремінна втрачає чинність рішення 5 сесії Кремінської районної ради 5 скликання № 5/13 від 10.08.2006р.щодо передачі на баланс РГО “Наша громада” будівлі за адресою пл. Красна м.Кремінна,1861 р. введення в експлуатацію - надати інформацію,яким чином врегульоване це питання відповідно до законодавства України,та надати копії відповідних рішень/документів,та надати інформацію/документи,на балансі якої юридичної особи у зв’язку зі змінами знаходиться об’єкт нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ та міста Кремінського району - нежитлової будівлі за адресою площа Красна 24,міста Кремінна.
5.Враховуючи,що згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань за адресою об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ та міста Кремінського району та зміною поштової адреси об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ та міста Кремінського району - нежитлової будівлі за адресою площа Красна 4,міста Кремінна ,в квітні 2017 року була зареєстрована громадська організація “Центр підтримки осіб з інвалідністю Луганщини” (дата запису: 12.04.2017
номер запису: 1 366 102 0000 000809) ,засновником та членом правління якої є Смага І.І.,і водночас станом на квітень 2017 року Смага І.І. була головою правління ГО “КЦРР “Наша громада”-організації-балансоутримувача об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ та міста Кремінського району - нежитлової будівлі за адресою площа Красна 4,міста Кремінна,прошу надати копію рішення Кремінської районної ради щодо надання згоди на реєстрацію ГО “Центр підтримки осіб з інвалідністю Луганщини” за адресою площа Красна 4,міста Кремінна,та інформацію,яким чином при прийнятті цього рішення вирішувалося наявне порушення вимог З.У, “Про запобігання корупції”.

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк.Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту.
Нагадую ,що згідно ч.5.ст.6 З.У. «Про доступ до публічної інформації»- Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 25-50 НМДГ.
З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації, консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Кремінська_районна_рада, Кремінська районна рада

1 Attachment

____________________________
З повагою Кремінська районна рада
[Кремінська районна рада request email]

http://rajrada-krem-lg.ucoz.ua

показати цитоване

Кремінська_районна_рада, Кремінська районна рада

4 Attachments

____________________________
З повагою Кремінська районна рада
[Кремінська районна рада request email]

http://rajrada-krem-lg.ucoz.ua

показати цитоване

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про доступ до публічної інформації
(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, № 32, ст. 314)
Стаття 22. Відмова та відстрочка в задоволенні запиту на інформацію
2. Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.
3. Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.

З повагою,

Олександр Андрєєв

Кремінська_районна_рада, Кремінська районна рада

1 Attachment

____________________________
З повагою Кремінська районна рада
[Кремінська районна рада request email]

http://rajrada-krem-lg.ucoz.ua

показати цитоване