Щодо ліцензування

Гамова Алена Вячеславовна

Доброго дня!
Відповідно до ч.2 ст.20 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" у разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.
За відомостями, отиманими громадською організацією "Платформа Громадський контроль", АЗС, розташовану за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 70-А, було споруджено без отримання відповідного дозволу. Крім цього, об'єкт не було введено у експлуатацію в порядку, визначеному чинним законодавством. Оскільки АЗС відносяться до об'єктів класу ССЗ з підвищеним рівнем небезпеки, вона може бути небезпечна для мешканців міста.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Акт вводу в експлуатацію об’єкта або акт готовності об’єкта до експлуатації, або сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, або інші документи, що підтверджують прийняття об’єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, наданий ТОВ "Євро Смарт Пауер" для отримання ліцензії 30.07.2020.
2. Дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, наданий ТОВ "Євро Смарт Пауер" для отримання ліцензії 30.07.2020.
З повагою,

Гамова Альона Вячеславівна
Громадська організація "Платформа Громадський контроль"