Щодо легітимності, порядності і відповідальності працівників офісу Уповноваженого з прав людини

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Добрий день.

Дорога пані Уповноважена Верховної Ради України з прав людини, Людмило Леонтіївно ! 
Шановний Секретаріат Уповноваженого !

Дякую за надіслану запитувану інформацію.  
Копію постанови Верховної Ради України про Ваше призначення на посаду Уповноваженого і копію тексту присяги скріпленою Вашим підписом за печаткою Верховної Ради України, мені ще 17 грудня надіслано Апаратом Верховної Ради України.  
Наголошую, то не з моєї волі, четвертий рік колишні , наразі, оновлені незалежні, чесні і компетентні суди і судді поставили під сумнів легітимність, діяльність та доброчесність пані Уповноваженої ВР України з прав людини і надані нею висновки та легітимність і порядність працівників Секретаріату Уповноваженого. 
Очевидно, в них є на те підстави або велике безкорисне бажання услужити і забезпечити безкарність Національному банку України за вчинену масову дискримінацію жінок за ознакою статі і віку.

Відтак, у зв'язку з тим, що експертам, які працюють у державних експертних установах, роз'яснює їх права і обов'язки та приводить їх до присяги Керівник експертної установи при призначенні на посаду та присвоєння кваліфікації експерта. Текст присяги та розписка про ознайомлення з правами і обов'язками експерта та про кримінальну відповідальність за відмову без поважних причин від виконання покладених на нього обов'язків, за завідомо неправдивий висновок приєднуються до особової справи і засвідчується печаткою установи.

На підставі ст.ст.1, 10, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати наступні документи :

1. Копії тексту присяг приведених до присяги експертів які готували Вам на підпис висновок у справі № 804/2823/16 для суду і суддів, тому що очевидно суддям буде не достатньо копії дипломів про освіту експертів Секретаріату і пані Уповноааженої та копії присяги пані Уповноааженої з прав людини.

Принаймні 5 копій дипломів Української Академії банківської справи про мою другу вищу освіту , четвертий рік суди не бачать, до речі не помітили їх у матеріалах справи і експерти офісу Уповноваженого з прав людини .

До речі, 13.12.2018 року Голова НБУ Я.Смолій у відповіді на колективній депутатський запит від 23.11.2018 № 11/10-1601 "Щодо масової дискримінації жінок за ознакою статі і віку" з метою з'ясувати чисельність дискримінованих ними жінок на підставі прихованого законодавства, змушений був відповісти, що "статистику дискримінованих жінок не вели, бо не зобов'язаний". 
Однак, ці "откровення" від Голови НБУ, з'ясував не офіс Уповноваженого з прав людини, які ще в березні 2016 були повідомлені про масову дискримінацію жінок.

З повагою,

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Охріменко Тамара Миколаївна, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Доброго дня!

Дорога пані Людмила Левшун ! Надана Вами відповідь суперечить наданій інформації паном Першим заступником Керівника Апарату Верховної Ради України та чинному законодавству України.

Хіба Ви самі і працівники офісу пані Уповноваженої ВР України з прав людини не були приведені до присяги державного службовця, із відповідним вкладенням в особову справу та записами ?
Чи за нинішніх часів, така присяга нічого не варта, не тільки в розумінні оновлених чесних, компетентних і безкорисливих судів і суддів ?

Підсумовуючи викладене, наполегливо прошу зробити скан-копію, принаймні запису, що працівники офісу державні службовці склали присягу.

З повагою,

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment



Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment