Щодо квартир в ЖК "Софія Київська"

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Яка кількість квартир з тих, які придбавались у 2014-2015 роках за бюджетні кошти в с. Софіївська Борщагівка (ЖК "Софія Київська",забудовник ТОВ "Укрполіскорм")Міністерством внутрішніх справ України, на 06.05.2016 року приватизована та знаходиться в службовому користуванні?
2) Ким приватизовувались (у разі таких правочинів) ці квартири:
держслужбовцями Міністерства чи працівниками МВС, які приймають участь в АТО?
3) В 2014 році в цьому житловому комплекі була придбана частина квартир Головним управлінням внутрішніх військ МВС України, яке у 2014 році було ліквідовано. Яка доля цих квартир? Хто їх приватизував?

З повагою,

Олександр Юзюк

Від: vidkrytist
Міністерство внутрішніх справ України

Посилання

Доброго дня!
Згідно даних реєстрів, отриманих у 2015 році, у власності ГУ внутрішніх військ МВС перебувало ряд квартир за адресою Софіївська Борщагівка, Горького, 5Б, оформлених свідоцтвами від 25.03.2014 року. Прошу повторно надати відповідь чи ці квартири дійсно придбавались і у чиїй власності вони зараз?
Також, прошу надати інформацію, яка кількість квартир у абсолютному та відсотковому значенні від загальної кікості, що належать МВС в ЖК Софія Київська, надача учасникам АТО?

З повагою,

Олександр Юзюк

Міністерство внутрішніх справ України

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання