Щодо кваліфікаційного оцінювання та дисциплінарних справ суддів Печерського районного суду міста Києва Батрин О. В., Писанця В. А., Матійчук Г.О.

Володимир БОГАТИР

Доброго дня!

Вища кваліфікаційна комісія суддів України - постійно діючий орган у системі судоустрою України, відповідальний за формування суддівського корпусу, переведення суддів, забезпечення їх належного кваліфікаційного рівня.

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Статтею 68 Конституції України передбачено, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Відповідно до статті 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Згідно статті 5 Закону України «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.

Виходячи з наведеного та керуючись статтями 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, —

ПРОШУ:

(1) Надати інформацію чи проводилось Вищою кваліфікаційною комісією суддів України кваліфікаційне оцінювання суддів Печерського районного суду міста Києва Батрин Олесі Василівни, Писанця Віталія Анатолійовича, Матійчук Галини Олександрівни, з яких підстав та які їх результати.

(2) Надати інформацію чи відкривались Вищою кваліфікаційною комісією суддів України дисциплінарні справи щодо суддів Печерського районного суду міста Києва Батрин Олесі Василівни, Писанця Віталія Анатолійовича, Матійчук Галини Олександрівни та які їх результати.

З повагою,

Володимир БОГАТИР

Паблік, Вища кваліфікаційна комісія суддів України

1 Attachment