Щодо корупцийних рішень в судах по відчуженні землі та інш..

Повна информация на сторинці Ф,Б
https://www.facebook.com/groups/Vovchyne...

Державна архітектурно-будівельна інспекція України
01133, м. Київ,
Бульвар Лесі Українки, 26

Управління державної
архітектурно-будівельної інспекції
у Івано-Франківській області
76018, м. Івано-Франківськ,
вул. Франка, 4

Управління з питань державного
архітектурно будівельного контролю
виконавчого комітету
Івано-Франківської міської ради
76018, м. Івано-Франківськ
вул. Дністровська, 26

Виконавчий комітет
Івано-Франківської міської ради
76018, м. Івано-Франківськ
вул. Грушевського, 21

Івано-Франківська місцева прокуратура
76018, м. Івано-Франківськ
вул. Гаркуші,9
Письмове звернення-скарга

Відповідно до статті 34 Конституції України, статей 3, 4, 5, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України «Про інформацію», ст.5 Закону України «Про звернення громадян» просимо Вас перевірити законність дій управління з питань державного архітектурно будівельного контролю Івано-Франківської міської ради з приводу скасування декларації на початок будівельних робіт від 17.01.2017р № 083170170676 «Будівництво господарського блоку для існуючого багатоквартирного житлового будинку» по факту збудовано 6 окремо стоячих гаражів - Приватному підприємству «Термобуд» ЕДРПОУ 2238702175, по вул. Вовчинецькій, будинку № 25 А, площею 0,1925 га, для будівництва багатоквартирного житлового будинку (кадастровий номер земельної ділянки 2610100000:06:001:0050). та департаменту містобудування архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з приводу видачі містобудівних умов та обмежень на об’єкт будівництва «Будівництво господарського блоку для існуючого багатоквартирного житлового будинку.
Згідно рішення виконавчого комітету № 139 від 23.02.2017р, були скасовані містобудівні умови і обмеження земельної ділянки. В пункті 2 та 3 цього рішення Департамент звернувся до Управління з питань державного архітектурно будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради вчинення дій щодо скасування реєстрації декларації про початок будівельних робіт
Після виїзду на місце 10.02.2017р представників Департаменту містобудування архітектури, Національної поліції, міських депутатів - Гарасимко.І, Мерінов.В, Мстислав Т. та ЗМІ, проведений мирний мітинг-пікет жильців будинку проти забудови на території спільного користування-двора.(перебіг події зафіксований у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/groups/Vovchyne... ).
На наші неодноразові звернення щодо численних будівельних порушень в письмовій та усній формі до начальника управління з питань державного архітектурно будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Рибака Тараса та його заступника Семківа Олега, про необхідність зупинити незаконне будівництво, (вийти на місце, та зафіксувати всі факти при необхідності, відреагувати на скаргу), жодних дій не вчинено. Будівництво продовжує проводитись з прискореними темпами, та на сьогодні гаражі майже закінченні. На протязі цього часу більше 1,5 місяці не було жодної реакції, хоча відстань від Управління з питань державного архітектурно будівельного контролю вул. Дністровська, 26 та місця незаконного будівництва вул. Вовчинецька, 25 А знаходяться на відстані 4-5 хвилин пішої ходи.
14.03.2017р Управління з питань державного архітектурно будівельного контролю був складений акт та протокол про правопорушення, в якому не зафіксовані всі наявні порушення, а зафіксовано виключно формальні порушення без притягнення забудовника до відповідальності.
Вважаємо, що містобудівні умови та обмеження видані для об’єкту «Будівництво господарського блоку для існуючого багатоквартирного житлового будинку» видані департаментом містобудування архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з порушенням чинного містобудівного законодавства.
Зважаючи на проведення формальних перевірок вважаємо, що працівники департаменту містобудування архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та управління з питань державного архітектурно будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради не вчиняються дії передбачені наданими законом повноваженнями з метою сприяння незаконній будівельній діяльності.
Просимо вас перевірити законність видачі містобудівних умов та обмежень для об’єкту «Будівництво господарського блоку для існуючого багатоквартирного житлового будинку» виданих департаментом містобудування архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, законність видачі декларації на початок будівельних робіт від 17.01.2017р № 083170170676 «Будівництво господарського блоку для існуючого багатоквартирного житлового будинку» та законність здійснення будівельної діяльності в межах встановленої законом компетенції шляхом здійснення позапланових перевірок таких дій та у разі виявлення порушення притягнути до відповідальності винних осіб.
Вiдповідь просимо направити за адресою заявнику
76018, вул. Привокзальна, буд.24 кв.66 м. Івано-Франківськ.
тел. 050 508 64 85 Марков Андрій Юрійович
17.04.2017 року