щодо Київського міжнародного інституту глибинної психології

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ГО Центр UA, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Чи дійсно Київський міжнародний інститут глибинної психології (адреса 01015, г. Київ, ул. Лаврська,16) має Ліцензію, дійсну у 2018 році, видану Міністерством освіти і науки України, як це зазначено на його сайті? http://old.pa.org.ua/ua/education/intake/

2. Який рівень акредитиції МОН має Київский міжнародний інститут глибинної психології?

3. Чи має право видавати дипломи державного зразку цей ВУЗ, як це зазначено на його сайті «Після закінчення навчання видається державний диплом спеціаліста про перепідготовку у напрямку «практична психологія (психоаналіз)».

4. Чи має право видавати дипломи кваліфікаційного рівня магістр, як це зазначено на сайті «По закінченні Магістратури Гуманітарних наук з Психології присвоюється освітньо – кваліфікаційний рівень магістра психології та видається державний диплом Франції». http://old.pa.org.ua/ua/education/magist...

З повагою,
Ганжа Олена Миколаївна

Від: Бовтрук Н.
Міністерство освіти і науки України

Посилання

Від: Бовтрук Н.
Міністерство освіти і науки України

Посилання