Щодо кількості звернень опрацьованих спеціалістом Центрального об’єднання управління Пенсійного фонду України в м. Києві

Роздобудько Сергій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

щодо кількості громадян, які прийняті головним спеціалістом відділу ведення електронних реєстрів та інформаційно-аналітичних систем Центрального об’єднання управління Пенсійного фонду України в м. Києві (http://podil.kievcity.gov.ua/content/pod...) Хабаровою Оленою Олексіївною за липень 2017 року.

Готуючи відповідь прошу врахувати положення Постанови Пленуму «Про практику застосування адміністративними судами законодавства про доступ до публічної інформації» від 29.09.2016 №10.

Принагідно повідомляю, що у випадку відмови у законних вимогах залишаю за собою право звертатись до інших органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб та міжнародних організацій зі зверненнями, а також до судової влади з позовною заявою про визнання протиправними дій/бездіяльності зі стягненням моральної шкоди, заподіяної мені незаконними діями/бездіяльністю.

З повагою,

Роздобудько Сергій

Центральне об'єднане управління ПФУ в м.Києві,

1 Attachment

--
З повагою, Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в
м.Києві

Центральне об'єднане управління ПФУ в м.Києві,

1 Attachment

[email address]

З повагою, Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в
м.Києві