Щодо кількості слідчих в органах прокуратури

Володимир БОГАТИР

Доброго дня!

Прокуратура України становить єдину систему, яка в порядку, передбаченому Законом України «Про прокуратуру», здійснює встановлені Конституцією України функції з метою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави.

Виходячи з наведеного та керуючись статтями 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, —

ПРОШУ:

(1) Прошу надати інформацію щодо кількості посад слідчих в ораганах прокуратури станом на 01 січня 2019 року та вказати кількість зайнятих і вакантних посад.

З повагою,

Володимир БОГАТИР

public, Генеральна Прокуратура України

1 Attachment

Володимир БОГАТИР

Доброго дня!

Дякую за відповідь.

Відповідь містить інформацію про те, що штатна чисельність в органах прокуратури України становить 322 посади, 31 з яких залишається вакантними.

Враховуючи надану Вами інформацію відповіді від 24 січня 2019 року № 19/4-144 вих-19, керуючись статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації та з метою уточнення —

ПРОШУ:

(1) Надати інформацію щодо кількості слідчих працює в центральному апараті (Генеральній прокуратурі України), яка кількість слідчих працює в органах прокуратури вцілому по всій Україні та яка кількість посад відповідно є вакантною?

(2) Надати інформацію щодо щомісячного розміру фонду заробітної плати слідчих які працюють в центральному апараті —Генеральній прокуратурі України?

(3) Надати інформацію щодо щомісячного розміру фонду заробітної плати слідчих, які працюють в органах прокуратури вцілому — по всій Україні?

З повагою,

Володимир БОГАТИР

public, Генеральна Прокуратура України

1 Attachment