Щодо каналізації по вул Паровозна 123

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Кудін Ольга, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію щодо вжиття Херсонською міською радою та відповідними її структурними підрозділами заходів по усуненню аварійного стану каналізації по вул Паровозна 123. Оплата послуг по водовідведенню сплачується мешканцями будинку до МКП "Херсонський водоканал". На даний час каналізація прорвала та підтоплює підвал будинку.
Прошу, також, надати відповідь на наступні питання:
1. Який структурний підрозділ Херсонської міської ради відповідає за каналізаційну систему за вказаною адресою?
2. Хто має прочистити каналізаційну систему за вказаною адресою, коли виникає термінова у цьому потреба та за які кошти?
3. Хто має відремонтувати каналізаційну систему за вказаною адресою та за які кошти?
4. Чому МКП "Херсонський водоканал" не реагує на виклик по телефону (телефонували багато разів 22.05.19) коли треба терміново усунути проблему?

З повагою,

Кудін Ольга 095 447 13 61

Від: Тукай В.А.
Херсонська міська рада

Посилання