Щодо юридичних радників, які залучались АТ "Родовід банк"

Юрій Сугоняко

Доброго дня!

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб заснований з метою захисту прав та законних інтересів вкладників банків. Основним завданням Фонду є забезпечення функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку.

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ «РОДОВІДБАНК» діє в межах повноважень, передбачених законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та делегованих рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Питання відбору юридичних радників та надання ними юридичних послуг АТ «РОДОВІДБАНК» осіб має високий суспільний інтерес і є предметом широкої суспільної дискусії, яка була приводом для чисельних публікацій в засобах масової інформації.

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Статтею 68 Конституції України передбачено, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Відповідно до статті 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Згідно статті 5 Закону України «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.

На підставі наведеного та керуючись статтями 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, —

ПРОШУ:

(1) Надати інформацію які українські та іноземні юридичні радники (фізичні та юридичні особи), як в Україні, так і закордоном надавали юридичні послуги та представляли АТ «РОДОВІДБАНК» з 2012 року і по теперішній час. Вказану інформацію прошу надати у вигляді у вигляді таблиці із зазначенням періоду надання та виду юридичних послуг, умов оплати, підстав та порядку відбору юридичних радників, рішення про вибір юридичного радника та документів на підставі якого діяли юридичні радники (угоди, договори, довіреності, тощо).

(2) Надати інформацію яким юристам, юридичним фірмам, адвокатам та адвокатським об’єднанням видавались доручення на представництво інтересів АТ «РОДОВІДБАНК» в період з 2012 року і по теперішній час.

З повагою,

Юрій Сугоняко

Прилуцька Л. О., Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

2 Attachments

37-324/19()   Ťæ: 16.05.2019

ͦ.
 æ     Ц    -Ӧ  צ  Φ æ   : https://czo.gov.ua .

צ צΦ (  æ̦Ԧ )    Ц ϧ    Ħ Ʀ Ӧ    ̦ -  צ  Φ æ    - https://czo.gov.ua/verify;

 æ   צ  צ   Ц:
1)  Φ   צ  2    ,   ҦΦ :
- ***.pdf  Ц    Ħ Ʀ Ӧ;
- ***.sig  ***.p7s  ,  ͦ   Ц ϧ    Ħ Ʀ Ӧ;
2)
   - https://czo.gov.ua/verify -   צ Ц  æ̦Ԧ  ...
3)   צ  Ц צ Ц  צצ æ  ,  Ħ צ .

  Ħ Ʀ Ӧ
Ħ  Ħ: (044) 333-35-56
 ̦ΦѨ : 0-800-308-108, (044) 333-36-55
Ԧ  צצ  

 צ  Ħ   

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]