Щодо інвалідів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Волкова Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Волкова Олена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я отримала 2 групу як інвалід дитинства в 2001р. безстроково. У 2005 р. був прийнятий закон "Про реабілітацію інвалідів", який вступив в силу з 2006р. Згідно положень Конституції України-закон зворотної сили не має. Тобто в даний момент немає нормативного акту, що зобов'язує мене проходити перекомісію як при отриманні групи, тим більш якщо вона у мене 20 років безстрокова. Дану вимогу висуває Центр зайнятості, мотивуючи тим, що без програми реабілiтаціі він відмовить мені у виплатах по безробіттю. Дана вимога є законним? І в разі перекомісіl безстрокової 20 років групи - ч i можливо її зниження до 3группи по інвалідності (тому що ніяких меддокументи за 20 років не збереглося і це буде як первинне звернення за групою)

З повагою,

Волкова Олена

Державний центр зайнятості

1 Attachment