Щодо екстрадиції громадян України та іноземців

Володимир БОГАТИР

Доброго дня!

Відповідно до частини 2 статті 2 Закону України «Про прокуратуру» з метою реалізації своїх функцій прокуратура здійснює міжнародне співробітництво.

Пунктом 3 Закону України «Про ратифікацію Європейської конвенції про видачу правопорушників 1957 року» визначено, що органом, якому надається повноваження щодо видачі правопорушників є Генеральна прокуратура України (щодо екстрадиції у справах на стадії досудового слідства).

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, —

ПРОШУ:

(1) Надати інформацію щодо кількості запитів на екстрадицію іноземних громадян, які надійшли з боку іноземних держав до Генеральної прокуратури України у період часу з 2014 по 2019 рік.

(2) Надати інформацію щодо кількості іноземних громадян, яких було екстрадовано з України на підставі запиту іноземних держав у період часу з 2014 по 2019 рік.

(3) Надати інформацію щодо кількості складених та направлених Генеральною прокуратурою України запитів до іноземних держав стосовно екстрадиції громадян України у період часу з 2014 по 2019 рік із зазначенням статей Кримінального кодексу України, які стали підставою для екстрадиції.

(4) Надати інформацію щодо кількості громадян України, яких було екстрадовано до України у період часу з 2014 по 2019 рік із зазначенням статей Кримінального кодексу України, які стали підставою для екстрадиції.

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ:

Посилання на Закон України «Про прокуратуру»:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1697...

Посилання на Закон України «Про ратифікацію Європейської конвенції про видачу правопорушників 1957 року»:
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/43/98...

З повагою,

Володимир БОГАТИР

public, Генеральна Прокуратура України

1 Attachment