Щодо ефективності використання об’єкту комунальної власності на першому поверсі будівлі по вулиці Миколи Закревського будинок 47

Володимир БОГАТИР

Доброго дня!

Питання ефективного використання об’єктів комунальної власності має високий суспільний інтерес, є предметом широкої суспільної дискусії та чисельних публікацій в засобах масової інформації.

На балансі Комунального підприємства «ВАТУТІНСЬКІНВЕСТБУД» знаходиться об’єкт комунальної власності, який розташований на першому поверсі по вулиці Закревського будинок 47.

Приміщення площею 305,8 кв. м не використовується більше 7 років та знаходиться в занедбаному стані, що свідчить про недбале ставлення та неефективне використання комунального майна. Це приміщення є частиною приміщень по вулиці Миколи Закревського, 47 в Деснянському районі (НБк -2-поверховий площа - 1081,70 кв. м).

На 01.04.2019 ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ «ДОБРОБУТ ТА БЕЗПЕКА» має податковий борг, що свідчить про неможливість утримання в належному стані вказаного приміщення.

Договір оренди не було підписано, експертну оцінку не було здійснено, приймання приміщення не відбулось, оплата оренди зазначеного приміщення ГОІ «ДОБРОБУТ ТА БЕЗПЕКА» не здійснювалась. Строк оренди (2 роки 364 дні) передбачений пунктом 5 Додатку до Рішенням Київської міської ради від 21 травня 2015 року № 503/1367 «Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва» сплинув.

Засновником ГОІ «ДОБРОБУТ ТА БЕЗПЕКА» зазначена особа, яка є власником нерухомого майна, яким користується член депутатської фракція «Єдність»та заступник голови Постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Тесленко Павло Петрович, про що свідчить його декларація https://declarations.com.ua/declaration/...

Наведене свідчить про загрозу корупційних ризиків та конфлікту інтересів.

На веб-сайті Департаменту комунальної власності міста Києва вказане приміщення на даний момент включено до переліку об’єктів, що пропонуються для передачі в оренду (вільних) з площею 364.20 кв. м.
http://desn.gov.ua/images/stories/19/11/...

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Статтею 68 Конституції України передбачено, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Згідно до статті 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Відповідно статті 5 Закону України «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.

На підставі наведеного та керуючись статтями 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, —

ПРОШУ:

(1) Надати інформацію щодо причин неефективного використання об’єкту комунальної власності, який розташований на першому поверсі по вулиці Закревського будинок 47 площею 305,8 кв. м, що призвело до суттєвого погіршення його стану.

(2) Надати інформацію щодо осіб, які відповідальні за ефективне використання вказаного об’єкту комунальної власності.

(3) Надати інформацію які заходи вживаються з метою ефективного використання вказаного майна територіальної громади міста Києва.

(4) Надати перелік бажаючих взяти участь у конкурсі на отримання права оренди на зазначене приміщення.

(5) Надати інформацію чи були пропозиції від підприємств, установ і організацій щодо оренди вказаного об’єкту комунальної власності.

З повагою,

Володимир БОГАТИР

Володимир БОГАТИР

Доброго дня!

Дякую Вам за надіслані відповіді та частково надану інформацію!

З метою уточнення прошу надати додаткову інформацію, яка була запитана мною у первинному інформаційному запиті 23 квітня 2019 року:

(1) Надати інформацію чому до теперішнього часу не було проведено конкурс з метою передачу в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва розташованого на першому поверсі по вулиці Закревського будинок 47 площею 305,8 кв. м.

(2) Надати інформацію хто та які заходи здійснює щодо організації конкурсу з метою передачу в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва розташованого на першому поверсі по вулиці Закревського будинок 47 площею 305,8 кв. м.

(3) Надати інформацію та скан-копію відповідного документу про організацію та проведення конкурсу з метою передачу в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва розташованого на першому поверсі по вулиці Закревського будинок 47 площею 305,8 кв. м.

З повагою,

Володимир БОГАТИР