Щодо ефективного використання бюджетних коштів апаратом МОЗу

Доброго дня! Відповідно до інформації наданої МОЗ про заробітні плати працівників апарату Міністерства працівники Директорату освіти, науки та кадрів отримали наступні суми з Державного бюджету України:
Ковальчук Ольга Іванівна 69 735 грн.
Ковач Вікторія Олегівна 66 606 грн.
Гура Любов Григорівна 61 684 грн.
Кучерук Ірина Леонідівна 52 446 грн.
Мартинова Наталія Олександрівна 81 035 грн.
Шпак Юрій Іванович 69 582 грн
Всього за листопад місяць 6 працівникам Директорату освіти, науки та кадрів виплачено 401 088 грн.
Проаналізувавши заробітні плати усіх працівників МОЗу виявлено, що середня заробітна плата в більшості працівників близько 19 000 грн. Отже на витраченні на 6 осіб кошти можна було виплатити середню заробітну плату 21 особі або середню пенсію 200 пенсіонерам України.
Постає питання ефективності використання бюджетних коштів адже за результатами аналізу постів у facebook працівники Директорату освіти, науки та кадрів незадоволенні новим керівництвом МОЗу, відкрито підтримують Уляну Супрун та працюють проти теперішнього керівництва Міністерства. Окрім того працівники Директорату освіти, науки та кадрів під час робочого дня перебувають за межами МОЗу, а саме п'ють каву у сусідніх кав'ярнях.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
яка посадова особа визначає щомісячні премії працівникам Директорату освіти, науки та кадрів;
скільки документів підготовлено безпосередньо працівниками Директорату освіти, науки та кадрів у листопаді 2019 року;
Хто контролює присутність на робочому місці працівників Директорату освіти, науки та кадрів;
інформацію про заробітну плату усіх працівників Директорату освіти, науки та кадрів з березня 2019 по листопад 2019 року включно;
копії наказів про відрядження (по Україні та з кордон) працівників Директорату освіти, науки та кадрів з березня 2019 по листопад 2019 року включно;
інформацію про відпустки працівників Директорату освіти, науки та кадрів з березня 2019 по листопад 2019 року включно.

З повагою,

StopCor

Директорат освіти та науки,

1 Attachment