щодо Фонду молоді Президента України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Леонід Покровський, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Леонід Покровський

Доброго дня!

Указом Президента України № 357/2018 засновано Фонд Президента України з підтримки освітніх та наукових програм для молоді. Кабінету Міністрів України доручено внести до l грудня 2018 року на розгляд Президентові України проект положення про Фонд та забезпечити щорічне фінансування його видатків.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. положення про Фонд Президента України з підтримки освітніх та наукових програм для молоді.

2. документи щодо визначають видатки, суми коштів на його фінансування, фунансування пріорітетних напрямів діяльності.

З повагою,

Леонід Покровський

Від: Publishinfo
Кабінет Міністрів України

Л. ПОКРОВСЬКОМУ
[FOI #47455 email]

Шановний пане Леоніде!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 21.03.2019, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
Частиною другою статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до Закону України «Про Кабінет Міністрів України» та згідно з § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який приймає рішення після обговорення питань на його засіданнях, і здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади.
Планом організації виконання Указу Президента України від 06.11.2018 № 357 «Про Фонд Президента України з підтримки освітніх та наукових програм для молоді» (далі – Указ), схваленим на засіданні Кабінету Міністрів 14.11.2018, відповідальним за виконання завдань, визначених у абзаці першому та другому статті 2 Указу визначено Міністерство освіти і науки.
Згідно з пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано до МОН для розгляду та інформування Вас в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

show quoted sections

Посилання

Від: Міністерство освіти і науки

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання

Від: Міністерство освіти і науки

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання