Щодо фінансування з бюджету приватних навчальних закладів у 2017

Пономарева Олена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, у зв’язку з підготовкою матеріалів на Громадське слухання з питань фінансування освіти, котре відбудеться 04.12.2017, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо бюджетних коштів, наданих приватним навчальним закладам Львова:

1. Інформацію про заклади освіти приватної форми власності, що у 2017 отримали/отримають публічні кошти – бюджетні кошти (вказати такі навчальні заклади та суми).
1.1 окремо вказати суму освітньої субвенції і на що конкретно її передбачено і в якій сумі, вказати заклади;
1.2 окремо вказати суму, що була передбачена з бюджету міста і на які конкретно заклади станом на 01.12.2017 і на які конкретно заклади;;
1.3 окремо вказати суму, що була виділена з бюджету міста станом на 01.12.2017 і на які конкретно заклади;

2. Інформацію в розрізі навчальних закладів про використання всіх отриманих бюджетних коштів (вказати конкретну суму; які конкретно заклади; на які конкретно потреби (перелік товарів, робіт і послуг) витрачено). Окремо вказати залишок невикористаних сум.

3. Інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих закладами освіти приватної форми власності (що у 2017 отримали/отримають публічні кошти), як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством.

4. Надайте інформацію та копію документу, котрим визначено економічне обґрунтування та першочергову необхідність забезпечення публічними коштами приватних навчальних закладів, а не комунальних. Надайте відповідні статистичні документи, розрахунки, офіційні висновки.

Інформацію просимо надавати, зберігши нумерацію поставлених запитань.

Інформацію просимо надавати, зберігши нумерацію поставлених запитань.

Якщо, ця інформація відноситься до інформації з обмеженим доступом, то надати наказ на її обмеження.
Якщо ця інформація містить персональні дані, то приберіть в документах персональні дані та надайте документи без персональних даних.
Якщо деякі з вищезазначених документів відсутні - чітко напишіть, що вони відсутні.
Згідно з частинами 1 і 4 статті 20 Закону № 2939 розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання запиту.

З повагою,

Пономарева Олена