Щодо фінансування класів Інтелект України

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи розподіляється субвенція на НУШ між звичайним класом (НУШ) і комерційним (Інтелект України)? Якщо так, зазначте документи( номер та дата) якими це визначено.

2. Чи є відмінність у фінансуванні початкових класів , які будуть вчитися за типовою програмою НУШ і однією з восьми нетипових, які були приведені до держстандартів НУШ, зокрема за програмою Інтелект України?

3. Які вимоги встановлені до ноутбука/комп'ютера (який використовується в класах "Ітелект України") та за чиї кошти (батьківські, місцевого чи обласного бюджетів) повинна здійснюватись закупівля ноутбука/комп'ютера?

4. Які вимоги встановлені до телевізора/проектора (який використовується в класах "Ітелект України") та за чиї кошти (батьківські, місцевого чи обласного бюджетів) повинна здійснюватись закупівля телевізора/проектора?

5. Які вимоги встановлені до парт (які використовуються в класах "Ітелект України") та за чиї кошти (батьківські, місцевого чи обласного бюджетів) повинна здійснюватись їх закупівля?

6. Перелік речей, предметів, дидактичного обладнання (крім зошитів використання яких передбачено програмою Інтелект України), які повинні бути придбані за кошти батьків для навчання дітей в класах Інтелект України.

7. Інформацію про забезпечення першого класу "Інтелект України" ВАСИЛЬКІВСЬКОГО НВК "ГІМНАЗІЯ- ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ № 8" Васильківської міської ради Київської області:
-телевізором (вказати характеристики та за чиї кошти придбаний);
-ноутбуком/комп'ютером (вказати характеристики та за чиї кошти придбаний);
-партами (вказати характеристики та за чиї кошти придбані);
-дидактичним матеріалом (вказати перелік);

З повагою,

Witer Włodzimierz