щодо фінансування ДНЗ №23

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- копію «Бюджетного запиту» з розрахунками по ДНЗ № 23, м. Чернівці, вулиця Васіле Александрі, 30, на 2019 р. з підписом керівника закладу.
- копію «Кошторису» ДНЗ № 23, м. Чернівці, вулиця Васіле Александрі, 30 на 2019 (з зазначенням, які кошти планується виділити для забезпечення функціонування закладу протягом календарного року);
- копію «Розрахунку до кошторису» ДНЗ № 23, м. Чернівці, вулиця Васіле Александрі, 30 на 2019 р.(за напрямками видатків).

Запитувану інформацію та документи прошу надіслати у передбачені законодавсвтом строки на електронну адресу [email address]

У разі ненадання або надання неповної інформації, Я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Андрій

Управління освіти Чернівецької міської ради,

1 Attachment