щодо фінансування ДНЗ №14

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- копію «Бюджетного запиту» з розрахунками по ДНЗ № 14, м. Чернівці, вулиця Крижанівського, 25 (колишня Кузнецова ) на 2019 р. з підписом керівника закладу.
- копію «Кошторису» ДНЗ № 14, м. Чернівці, вулиця Крижанівського, 25 (колишня Кузнецова ) на 2019 (з зазначенням, які кошти планується виділити для забезпечення функціонування закладу протягом календарного року);
- копію «Розрахунку до кошторису» ДНЗ № 14, м. Чернівці, вулиця Крижанівського, 25 (колишня Кузнецова ) на 2019 р.(за напрямками видатків).

Запитувану інформацію та документи прошу надіслати у передбачені законодавсвтом строки на електронну адресу [email address]

У разі ненадання або надання неповної інформації, Я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Андрій

Управління освіти Чернівецької міської ради,

2 Attachments