Щодо достовірності інформації про оренду майна ДП "СК "Авангард"

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У зв"язку з відмовою та ухиленням надати відповідь на мій запит, який був надісланий 21 лютого до Міністерства культури, молоді та спорту України, прошу притягнути до відповідальності особу, яка
порушила вимоги Закону України "Про доступ до публічної інформації" та надати відповідь на мій у запит.

У зв'язку зі значним суспільним інтересом, 15.02.2020 р. в мережі Facebook Міністром культури, молоді та спорту України Володимиром Бородянським розміщено пост наступного змісту:
"Останнім часом поширюється недостовірна інформація щодо приватизації спортивного комплексу Авангард в Києві та начебто передачі комплексу приватній особі. Отже, роз’яснюємо . Спортивний комплекс «Авангард» - це державне підприємство, що знаходиться в управлінні МКМС. Рішенням Міністерства у січні 2020 року комплекс було внесено у список об'єктів, що не підлягають приватизації.
Підприємство складається із 4-х будівель, побудованих 40 років тому. Три будівлі є спортивними спорудами для проведення тренувань та змагань з хокею, баскетболу та гімнастики. Зараз використовуються дві останніх у робочому режимі. Будівля для хокею - у стані капітального ремонту.
Ще одна споруда комплексу - будівля колишнього енергоблоку. Потрібно зазначити, що тут знаходяться лише вузли обліку та управління Авангардом. Наразі, в умовах технічного прогресу та досконалих інженерних технологій, функції цієї будівлі назавжди застаріли та втратили свою актуальність. Приміщення останнім часом використовується як складське для зберігання хокейного обладнання, що було придбано в рамках програми капітального ремонту.
МКМС зацікавлено в максимально ефективному використанні своїх активів, зокрема і нерухомості, задля розвитку спорту. Саме тому, ми знайшли орендатора, що готовий за 3 млн грн. на рік взяти в оренду будівлю енергоблоку на певний період. Ці гроші підуть виключно на розвиток Авангарду. Будівля енергоблоку буде передана в тимчасове використання Благодійній організації "Фонд пам'яті Бабин Яр" з метою створення там тимчасової експозиції. Дана Благодійна організація зобов'язується вчасно повернути приміщення, відремонтувати будівлю, зберігати в належних умовах всі цінності підприємства, надавати вільний доступ до приміщення працівникам підприємства та не перешкоджати роботі спорткомплексу. Лист-гарантія від Благодійної організації додається. По закінченню строків договору оренди, ця будівля буде використовуватися виключно згідно потреб Авангарду. СК «Авангард» продовжує і продовжуватиме працювати у плановому режимі."
Розміщено гарантійний лист Благодійної організації "Фонд пам'яті Бабин Яр" від 04.02.2020 р. б/н за підписом Генерального директора Р.М.МАТЯША.
27.01.2020 р. (вх. номер Фонду державного майна 1330/02536 від 28.01.2020 р.) звернулось товариство з обмеженою відповідальністю "Музей місця Бабин Яр" про намір взяти в оренду державне майно: будівлю енергоблоку загальною площею 2220,00 кв.м. за адресою: м.Київ, вул. Юрія Іллєнка, 46, що належить на праві повного господарського відання Державному підприємству "Спортивний комплекс "Авангард".
Товариство з обмеженою відповідальністю"Музей місця Бабин Яр" (код ЄДРПОУ 43469450), яке зареєстроване в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 24.01.2020, номер запису: 1 068 102 0000 057608.
29.01.2020 р. Фонд державного майна України видав наказ про надання державного нерухомого майна в оренду - будівлі енергоблоку площею 2220 кв.м. за адресою: м.Київ, вул. Юрія Іллєнка, 46 в оренду ТОВ "Музей місця Бабин Яр".

1. Прошу повідомити вхідний номер в Міністерстві культури, молоді та спорту України гарантійного листа Благодійної організації "Фонд памяті Бабин Яр" від 04.02.2020 р. б/н за підписом Генерального директора Р.М.МАТЯША та надати копію гарантійного листа.
2. Прошу повідомити чи відомо Міністру культури, молоді та спорту України, що Фонд державного майна України не планує укладати договір оренди будівлі енергоблоку площею 2220 кв.м. за адресою: м.Київ, вул. Юрія Іллєнка, 46 з Благодійною організацією "Фонд пам'яті Бабин Яр", а планує з ТОВ "Музей місця Бабин Яр"?
3. Чи погоджувало Міністерство культури, молоді та спорту України укладення договору щодо оренди будівлі енергоблоку площею 2220 кв.м. за адресою: м.Київ, вул. Юрія Іллєнка, 46 з ТОВ "Музей місця Бабин Яр"? Прошу надати відповідний документ.
4. Чи має Міністерство культури, молоді та спорту підтвердження, що ТОВ "Музей місця Бабин Яр" чи Благодійна організація "Фонд пам'яті Бабин Яр" є музеєм? Якщо так, прошу надати підтверджуючі документи.
5. Чи відомо Міністерству культури, молоді та спорту України, що будівля енергоблоку площею 2220 кв.м. за адресою: м.Київ, вул. Юрія Іллєнка, 46 використовується та потрібна в господарській діяльності ДП "СК "Авангард"?
6. Чи надавало Міністерство культури, молоді та спорту України згоду на передачу в оренду ТОВ "Музей місця Бабин Яр" будівлю енергоблоку площею 2220 кв.м. за адресою: м.Київ, вул. Юрія Іллєнка, 46 без проведення конкурсу ?

З повагою,

Наталія Соловей

З повагою,

Наталія Наталія