Щодо документів часів АТО в Донецькій і Луганській областях

Лебедь Михайло Олексндровч

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", прошу Вас надати відповіді на наступні питання:
1). Чи вважаються чинними під час Операції об'єднаних сил (ООС) нормативно-правові акти та інші документи часів антитерористичної операції (АТО) в Донецькій і Луганській областях? Маються на увазі документи Служби безпеки України про особливі правові режими в Донецькій і Луганській областях, документи Антитерористичного центру при СБУ, штабу Антитерористичного центру СБУ, Міжвідомчої координаційної комісії Антитерористичного центру СБУ, оперативного штабу з управління АТО, координаційних груп та їх штабів при регіональних органах СБУ в Донецькій і Луганській областях.
2). Чи вважається чинними під час Операції об'єднаних сил (ООС), зокрема, наказ першого заступника керівника Антитерористичного Центру при СБУ (керівника АТО на території Донецької та Луганської областей) від 14.04.2017 № 222ог "Про затвердження Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей" зі змінами та доповненнями, внесеними від 26 червня 2017 року № 437ог, від 31 липня 2017 року № 525ог, від 21 вересня 2017 року № 696ог та від 15 грудня 2017 року № 1000ог.
3). Якщо нормативно-правові акти та інші документи часів АТО Донецькій і Луганській областях зараз вже не є чинними, то які документи зараз діють замість них?

Інформацію прошу Вас надіслати у письмовій формі на адресу: 87515, м.Маріуполь, пр.Миру, 85, а/c № 102, або у електронній формі на електронну поштову скриньку сайту "Доступ до правди".

Принагідно нагадую, що згідно з ч. 2 ст. 1 Закону "Про доступ до публічної інформації", публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом. Згідно з ч. 2 ст. 19 Закону "Про доступ до публічної інформації", заявник має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні.

Також прошу Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону "Про доступ до публічної інформації". Готовий відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк у разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, як це визначено у ч. 2 ст. 21 Закону "Про доступ до публічної інформації".

З повагою та надією на співпрацю,
Лебедь Михайло Олександрович,
член правління ГО "Правозахисна ініціатива"
05.06.2018

Від: Відділ по роботі з громадянами та доступу до публічної інформ
Міністерство оборони України

Роз'яснення на звернення будуть надані відповідно до вимог Закону України
"Про звернення громадян".

Посилання