Щодо договору охорони

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно відповіді від Голови Оболонсько РДІ в м.Києві №104-8260 від 08.09.2020 на мій запит щодо збирання з батьків на охорону в суммі 350 грн готівкою було вказано що "категорично заборонено збір готівкових коштів на території навчальних закладів".
Відповіддю від Директора школи №226 вих. №01-30/45 від 10.09.2020 на мій запит щодо охорони школи було підтверджено збір коштів готівкою з батьків 350 грн та додано договір з ПП СВ-Цитадель.
1.Чому в договорі вказано розрахунок готівкою? (в школі №226 є каса, яка має право приймати кошти і в подальшому готівка вноситься на рахунок закладу?)
1.1 Чому в договорі не вказані - повні реквізити сторін (зокрема, адреси юридичних осіб, їх банківські рахунки, прізвища, імена, по батькові посадових осіб, уповноважених укладати договір від імені підприємства та на підставі чого, чи є ПП СВ-Цитадель платником єдиного податку або на загальних підставах?)
2. Надати касовий ордер надходжень на розрахунковий рахунок школи №226 щодо охорони школи
3. Надати акти виконаних робіт січень-серпень 2020
3. Вказати розрахунок річної суми договору
4. Надати інформацію щодо :
- кількості працюючих охоронників за договором,
- режим робочого дня;
- робочу інструкцію охоронника;
- платіжні доручення (або довідки) щодо оплати охоронних послуг
5. Надати банківські реквизити шкільного закладу №226 для офіційного перерахування батьками за охорону школи

З повагою, Світлана.

Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація

[ Email has no body, please see attachments ]