щодо договорів компанії «Укргазвидобування» (УГВ) з фірмами, пов’язаними з паном Володимиром Соколовським

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Деньги.Информатор, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Деньги.Информатор

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надайте розгорнуту інформацію з переліком усіх підписаних договорів компанії «Укргазвидобування» (УГВ) з фірмами, пов’язаними з паном Володимиром Соколовським, який обіймає посаду директора з земельних відносин в УГВ.
2. Надайте правову позицію як, згідно з чинним законодавством України, посадова особа «Укргазвидобування» може бути серед співзасновників підприємства разом з російською компанією «Бєлгородський завод гірничого машинобудування».
3. Надайте офіційну відповідь з переліком усіх підписаних договорів УГВ з ТОВ "ГРАНІТ ЕКСПОРТ" (35600398), яка пов’язана з сином Володимира Соколовського, Станіславом.
4. Надайте офіційну відповідь з переліком усіх підписаних договорів УГВ з ТОВ "ТЕХНОБУРСЕРВІС" (40241135), яка пов'язана з давнім приятелем Володимира Соколовського Юрієм Івановим. Вони разом працювали на ВАТ "Північний гірничо-збагачувальний комбінат" та Іванов займав посаду директора з безпеки.
5. Надайте розгорнуту інформацію з переліком усіх підписаних договорів УГВ з ТОВ "ПРОМИСЛОВЕ БУРІННЯ" (31122801), в якій власники істотної участі зареєстровані Володимир та Станіслав Соколовські.
6. Надайте офіційну відповідь з переліком усіх підписаних договорів УГВ з ТОВ "УКРБУРВИБУХ" (30949675), в якій засновниками є Володимир та Станіслав Соколовські.
7. Надайте офіційну відповідь з переліком усіх підписаних договорів УГВ з ТОВ "УКРБУРВИБУХ ГРУП" (37215718), в якій засновниками та бенефіціарами є Володимир та Станіслав Соколовські.
8. Надайте офіційну відповідь з переліком усіх підписаних договорів УГВ з ТОВ "КЕРН" (32410546), в якій засновником та підписантом є син Володимира Соколовського Станіслав.

З повагою,

Деньги.Информатор

ПАТ “Укргазвидобування”

1 Attachment

Надсилаємо відповідь на Ваш запит.

показати цитоване