Щодо дитячого посуду в дошкільних навчальних закладах.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Прохання надати роз’яснення щодо санітарних вимог до дитячого посуду у групах дошкільного навчального закладу, особливо ясельних груп. Яким документом регламентуються вимоги щодо дитячого посуду (чашок, тарілок), придбаного у дитсадок. З якого матеріалу повинен бути посуд? Чи допускається стеклокераміка, якщо так, в якому нормативному документі це відображається? Прохання надати необхідну інформацію, згідно законодавству, це дуже важливо для безпеки дітей.

- У звя’зку з некомпетентністью батьків в цьому питанні та уникнення порушень законодавтва , прохання внести цю статтю витрат у Кошторис Комунального закладу "Дошкільного навчального закладу (ясла-садка) № 6 комбінованого типу Харківської міської ради" , для придбання посуду кваліфікованими спеціалістами згідно санітарних норм та вимог відповідних нормативних документів.

- Забезпечити дитячим посудом групи дитсадка, зокрема групу №3 та №4 КЗ "ДНЗ №6 ХМР"

- Чи надавалися адміністрацією садка запити щодо фінансування на придбання хозтоварів, в тому числі дитячого посуду на 2018 - 2019 роки?

З повагою,

Вікторія

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Виктория писал 2018-10-03 14:26:

show quoted sections

Доброго дня! Ваше питання не відноситься до Департаменту освіти і науки
м. Києва. Зверніться будь ласка до Харківської міської ради м. Харків

Доброго дня!

Дякую, мій запит перенеправлено до Харківської міської ради м.Харкова.
З повагою,

Виктория